Jak zrobić misia ze skarpetki

Jak zrobić misia ze skarpetki

Za pomocą maszyny do szycia możesz stworzyć pluszowego zwierzaka ze skarpetki. Najpierw wytnij kształt króliczego ucha. Ołówkiem narysuj ręce i nogi, a następnie je zszyj. Następnie dorysuj i przyszyj uszy. Twoje pluszowe zwierzątko jest gotowe do podarowania dziecku lub bliskiej osobie! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak dbać o pluszowe zwierzę.

Przedstawiamy artykuł, który jest owocem wspólnych działań z modna.net

Uszyj misia ze skarpetki

Uszyj uroczego misia ze starej skarpetki! Wystarczy wziąć parę skarpetek i wyciąć z nich głowę, ramiona i korpus. Wypchaj je bawełnianym wypełnieniem i dodaj małe guziki lub koraliki jako oczy i nos. Jeśli chcesz, możesz dodać łapki wypchanego zwierzęcia. Twoje dziecko będzie zachwycone, gdy otrzyma własnoręcznie wykonanego misia!

Najpierw wytnij ze skarpety okrąg z materiału. Okrąg powinien znajdować się tuż nad linią, na której znajdują się uszy, a nie u podstawy skarpetki. Powtórz tę czynność dla całego ciała misia, dodając brązowe kółko na pyszczek i uszy. Upewnij się, że zostawiłeś kilka centymetrów materiału na korpus, a resztę wypełnij wypełnieniem z włókna poliestrowego.

Następnie przyszyj do misia ramiona i szyję. Upewnij się, że górna część ramienia jest zaprasowana, aby dobrze wyglądała. Następnie możesz wypchać korpus misia watą i dodać kilka guzików na oczy i usta. Na koniec musisz wszystko zszyć. Współczesne misie szyje się z różnych materiałów, ale najczęściej wybierane są: bawełna, dżins, welur, aksamit i welur.

Wypychanie misia gazą bawełnianą

Aby wypchać misia, wytnij dwa prostokąty i przeszyj wzdłuż długich krawędzi jednego boku. Na końcu zostaw niewielką wolną przestrzeń na ręce i nogi. W tych otworach można umieścić materiał. Po zrobieniu może ono wyciekać. Pamiętaj, aby przed zszyciem przykryć wolne miejsce kawałkiem gazy lub poszewką na poduszkę.

Aby ułatwić ten proces, należy używać włókien bawełnianych produkcji amerykańskiej. Jest to w 100% organiczne, naturalne włókno, dzięki czemu stanowi doskonałą alternatywę dla poliestru i włókien sztucznych. Ponadto jest tanie i można je prać w pralce. Włókno bawełniane jest dostępne w dużych ilościach na kilogramy, dlatego można je kupować na kilogramy. Dobrą ilością wyjściową są dwa funty.

Czytaj również:   Jak urządzić garderobę w nowym mieszkaniu?

Po wypchaniu misia można dołączyć do niego chip dźwiękowy. Chip dźwiękowy można kupić za dodatkowe 10 dolarów. Musisz także kupić odpowiedni strój dla wypchanego misia. Można też kupić parę butów. Dodanie czipa dźwiękowego do pluszowego zwierzaka podniesie jakość zabawki. Aby nadać misiowi bardziej realistyczną jakość, do wykonania uszu możesz użyć gazy bawełnianej lub skrawków materiału.

Podaruj pluszowego misia ukochanej osobie

Pluszowe zwierzęta to popularne prezenty na urodziny, Boże Narodzenie i inne specjalne okazje. Jednym z wyjątkowych sposobów na podarowanie pluszowego zwierzęcia ukochanej osobie jest zrobienie misia ze skarpetki. Jedną skarpetkę można zamienić w misia, wkładając przez otwarte miejsce waciki. Materiał na skarpetę można kupić w sklepie z tkaninami lub w Internecie.

Aby zrobić misia, zacznij od wycięcia głowy i korpusu z jednej skarpetki. Upewnij się, że głowa nie zajmuje więcej niż jedną czwartą długości skarpetki. Po wycięciu głowy dorysuj oczy i uszy, używając guzików lub nici do haftowania. Gdy twarz jest już gotowa, doczep mały filcowy nosek i masz idealnego misia.

Jak dbać o pluszowego zwierzaka

Oto kilka wskazówek, jak dbać o pluszowego zwierzaka zrobionego ze skarpety. Wypchane zwierzęta są urocze i ponadczasowe. Pierwszym krokiem jest wybranie prawdziwego imienia dla swojego pluszaka. Twoje dziecko będzie uwielbiało tulić się do swojego ulubionego pluszaka w łóżku, a usuwanie plam to najprostszy sposób na przywrócenie mu pierwotnego wyglądu.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *