Jak zrobić mikołaja ze skarpetki

Jak zrobić mikołaja ze skarpetki

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko wiedziało, jak zrobić Mikołaja ze skarpety, możesz wykonać poniższe proste czynności. Do przymocowania skarpety można użyć kleju do filcu lub kleju na gorąco. Możesz też ubrać czerwoną skarpetę tak, aby przypominała czapkę Mikołaja. Do nosa możesz dodać naklejki w kształcie wytrzeszczonych oczu, a policzki pomalować różową farbą. Aby uzyskać więcej pomysłów i szablonów, dołącz do programu Łatwa zabawa.

Ten artykuł jest owocem współpracy naszej redakcji z portalem internetowym fashion-queen.pl

Jak zrobić bałwana ze skarpety

Jeśli szukasz fajnego rękodzieła świątecznego, spróbuj zrobić skarpetkowego Mikołaja. Możesz pociąć skarpetę na trzy części: czapkę, szalik i kurtkę. Aby dodać szczegóły twarzy, użyj flamastrów i czerwonej farby. Pamiętaj, aby nadzorować pracę i skorzystać z pomocy osoby dorosłej. A skoro już o tym mowa, dlaczego nie spróbować ulepić bałwana? Będzie on nie tylko uroczy i świąteczny, ale także pomoże Ci odzyskać stare skarpetki.

Biała skarpeta posłuży za korpus zabawki. Najpierw przycinamy skarpetkę i zawiązujemy ją w woreczek. Następnie obwiąż ją bandażem, aby zachować stabilność. Dzięki temu skarpetka nie będzie się przesuwać. Powtarzaj kroki 3 i 4, aż uzyskasz stabilną zabawkę. Po wykonaniu tego kroku możesz nadać jej nowe życie!

Jak zrobić renifera ze skarpetki?

Jeśli chcesz w tym roku podarować swojemu dziecku wyjątkowy prezent świąteczny, możesz zrobić skarpetkowego renifera. Wszystko, czego potrzebujesz, to kilka par skarpetek, które zostały wcześniej wyprane. Do wykonania poroża użyj brązowego lub czerwonego filcu i odrysuj na nim szablon. Następnie wytnij poroże, oczy i uszy renifera. Zszyj je razem i przymocuj na górze czerwoną wstążkę.

Najbardziej skomplikowaną częścią skarpetkowego renifera jest poroże. W pięcie skarpetki zrób dwa otwory w odległości około trzech centymetrów od siebie. Upewnij się, że są na tyle duże, aby można było przez nie przełożyć wycior do czyszczenia rur. Większe otwory utrudnią utrzymanie poroża w pozycji pionowej. Po zamocowaniu, użyj agrafki, aby je zawiesić.

Czytaj również:   Jaka sukienka na spotkanie biznesowe

Jak zrobić skarpetkowego Mikołaja

Możesz łatwo stworzyć skarpetkowego Mikołaja na święta, używając starych skarpet. Jeśli jesteś wystarczająco kreatywny, możesz też zrobić skarpetkowe renifery! Te skarpetkowe zwierzątka dodadzą świątecznego uroku Twoim świątecznym spotkaniom. Skarpetkowe renifery są łatwe do zrobienia i dodadzą kapryśnego akcentu każdej świątecznej uroczystości. Upewnij się, że przechowujesz skarpetkowego Mikołaja w chłodnym miejscu podczas świąt, aby świętować sezon w dobrym stylu!

Najpierw weź białą skarpetę. Wypełnij ją ryżem, upewniając się, że ryż jest dobrze zamocowany w skarpecie. Gdy skarpeta będzie już wypełniona, zawiąż wstążkę wokół górnej części skarpety. Za pomocą ozdobnej igły i nici przyszyj wstążkę do skarpety, upewniając się, że nici są dobrze ułożone. Powtórz tę czynność dla ramion, kapelusza i ogona.

Jak zrobić skarpetkowego bałwana z zimowymi kadzidełkami?

Aby ulepić bałwana ze skarpet, zacznij od zrobienia tułowia. Następnie potnij skarpetę na trzy części. Środkowa część to korpus Twojego przyszłego bałwana. Przymocuj nogi i oczy za pomocą kleju na gorąco. Przymocuj pompony po zewnętrznej stronie. Dodaj nos z pomponów i guziki, aby zakończyć tworzenie bałwana ze skarpety.

Następnie wypełnij skarpetę pachnącą mieszanką. Możesz dodać cynamon, laskę wanilii lub igły świerkowe. Mieszanka zapachowa sprawi, że w domu będzie pachniało świętami! Do skarpetkowego bałwana możesz dodać także inne pachnące materiały, takie jak cynamon, goździki lub gałkę muszkatołową. Gotowego bałwana możesz następnie umieścić na choince, aby nadać jej magiczną atmosferę.

Następnie dodaj pompon do kapelusza bałwana ze skarpet. Możesz użyć pistoletu do klejenia, aby przymocować pompon do twarzy bałwana. Następnie przytnij pomarańczowy środek do czyszczenia rur, który posłuży za nos. Możesz również dodać pompon do kapelusza i czerwony ołówek jako oczy.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *