Zastanawiasz się gdzie możesz zakupić nasze produkty? Sklep? Stoisko w galeriach handlowych? Internet? A czemu nie w każdym z tych miejsc? Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostępne w różnych rejonach Polski. Możesz je odnaleźć m.in. w sklepie stacjonarnym La Vantil czy internetowym www.intymna.pl. Jednak dziś zależy mi abym mogła przedstawić Wam nasze firmowe punkty. Dlatego też na pierwszy ogień wybieram portal allegro.pl.

alle 1

Każdą aukcję przygotowaliśmy w taki sposób by ułatwiła Ci odnalezienie właściwego produktu. Zawiera najważniejsze informacje dotyczące konkretnego modelu. Aby ułatwić Ci wybór, w opisie znajdziesz podstawowe informacje: grubość, rodzaj faktury, technologia, szczegóły wykończenia. Ponadto umieściliśmy porady, które powinny być dla Ciebie wskazówką w sprawie ubioru i sposobu łączenia wyrobów pończoszniczych z naszymi stylizacjami.

alle 2
Na portalu allegro.pl znajdziesz nas wpisując nazwę użytkownika: Egeo-Polska.

W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów z ogólnodostępnych kolekcji oraz promocyjne zestawy na każdą okazję. Poprzez odpowiedni dobór zdjęć, zostały stworzone miniatury, które ułatwią Ci wyszukiwanie konkretnych modeli. Każda prezentowana ikona to zdjęcie, które znajduje się na kwadratowym opakowaniu promowanego produktu. Dzięki temu zapamiętasz naszą grafikę i zyskasz pewność, że to właśnie TO,  przy zakupie naszych wyrobów w dowolnym sklepie czy innym punkcie sprzedażowym.

alle 3

alle 4

 

Odwiedź nasz profil na portalu allegro.pl i sprawdź jak wypowiadają się o nas klienci. To dzięki nim nasza sprzedaż zaczyna rosnąć. Jesteśmy zadowoleni z każdego zakupu. Istotne jest dla nas, że wiele osób do wraca do sklepu po nowe produkty, wypatruje promocji i korzysta z nich. Właśnie dlatego warto jest dbać o każdego klienta, ponieważ oni są odzwierciedleniem zadowolenia z jakości i trwałości naszych produktów.

Zapraszamy :)

 

 

 

O autorze

    Wpisz odpowiedź