Jak co sezon, świat mody emocjonuje się nowościami wprost z wybiegów wielkich projektantów. W nadciągających trendach wiosennych intensywnie wyodrębnia się wielki come back garniturów i wszelkich kompletów. Ta wyraźna inspiracja modą męską ma swoją subtelną kobiecą odsłonę – jeśli garnitur, to koniecznie w duecie ze szpilkami, jeśli koszula to wpuszczona w spodnie lub spódnicę o wyraźnie zaznaczonej talii, a jeśli marynarka to w zestawieniu z podkreślającym kobiece atrybuty topem.
My również ulegliśmy trendowi na jednorodne kolorystycznie sety. Są ponadczasowe i piękne, a także niosą ze sobą sporą dowolność w stylizacyjnej interpretacji.
1

2
Dziś mamy dla Was dwie propozycje – jedną monochromatyczną, w supermodnej w sezonie wiosna-lato 2014 bieli, drugą barwnie eklektyczną, z granatowym setem oversize’owej marynarki i szortów z podniesionym stanem, dopełnionym barwnym topem odsłaniającym brzuch (nagie brzuchy powracają do łask!). Pierwsze zestawienie wymaga cielistych podkolanówek lub skarpetek, drugie dobrze wypadnie w towarzystwie półkryjących rajstop nawiązujących kolorystycznie do botków i paska. Zarówno biały jak i granatowy komplet warto dopełnić zdecydowanym, lecz jasnym odcieniem lakieru do paznokci. Wiosenno-letnie trendy dotyczące manicure są w tym roku bardzo liberalne i łaskawe dla naszych indywidualnych gustów – modne są niemalże wszystkie kolory. Wiosna jednak wyjątkowo faworyzuje pastele, dlatego my proponujemy miętę i delikatny błękit.

O autorze

    Wpisz odpowiedź