Walentynki już jutro. Jeśli obchodzicie Dzień Zakochanych, zapewne obmyśliliście już plan wieczoru – najpierw wykwintna kolacja, a potem kino, teatr, koncert? A może po prostu powrót do domu, wieczór przy lampce wina i rozmowy do świtu. Wizje mogą być różne, jedno natomiast jest pewne: to dzień w którym warto postawić na wyjątkowy look. Dlatego dżinsy i swetry odkładamy na swoje miejsce, a wzrok przenosimy w te rejony szafy, gdzie w oczekiwaniu na swoje pięć minut wiszą sukienki i stoją buty na obcasie. Nie zapominamy też o szufladzie z intymnymi częściami garderoby . Jeśli ten wieczór ma być wyjątkowy, również to, co pod spodem powinno stanowić coś więcej niż komfortowy komplet bielizny.

VALENTINE_EGEO (1)Dziś mamy dla Was trzy gorące propozycje, idealne na dzień 14 lutego. Pierwsza to zestawienie klasyczne – mała czarna, czarne szpilki, czarne pończochy, ognista czerwień na ustach i … fikuśna kopertówka zabawnie nawiązująca do niecodziennej okazji. Delikatnie prześwit na dekolcie sugeruje, że nadchodzące trendy znamy jak własną kieszeń i potrafimy umiejętnie z tej wiedzy korzystać.
Druga stylizacja – romantyczna, stawia na kwieciste motywy, zarówno w formie pięknego printu na sukience, jak i ażuru na kopertówce. Całość zestawiamy z beżowymi botkami i uszlachetniamy wykwintnym naszyjnikiem z koralowymi kamieniami. Tu również istotną rolę odkrywają pończochy. VALENTINE_EGEO (2)
Trzecia propozycja to rzecz dla prawdziwych fashionistek. Biel jest dominującą barwą nadchodzącego sezonu, supermodna szczególnie w wersji saute oraz w ponadczasowym zastawieniu z czernią. Prosta białą tunikę ze czarnymi wstawkami, łączymy z kroplą neonowej żółci i wężową skórką.

VALENTINE_EGEO (3)
Która z nich odpowiada Waszym wizjom? I która sprawiłaby, że serce Waszego wybranka zabiłoby szybciej? ;)

O autorze

    Wpisz odpowiedź