Victoria Beckham przeszła długą i wyboistą drogę od spalonej na heban bywalczyni prowincjonalnych dyskotek do prawdziwej ikony stylu. Gdy dziś widzimy jak jej mąż, David wymienia serdeczności z Anną Wintour, siedząc w pierwszym rzędzie podczas pokazu nowej kolekcji Victorii, nie możemy uwierzyć, że jakąś dekadę temu naczelna Vogue’a wyśmiała serdecznie pragnienie Vic, by jej wizerunek zdobił okładkę prestiżowego tytułu. Ponoć, lecz są to tylko plotki, Anna odparła wówczas złośliwie, że zastanowi się nad spełnieniem marzenia pani Beckham, ale pod warunkiem, że ta pozbędzie się silikonowych implantów. Czy ta właśnie wypowiedź stała się początkiem totalnej przemiany, jaką przeszła była wokalistka i małżonka sławnego piłkarza?
Trudno o odpowiedź na to pytanie, jedno natomiast jest pewne: Victoria okazała się bardzo pojętną uczennicą stylu. Dziś hołduje uniwersalnej zasadzie – less is more.  Zamiast więc obwieszać się tonami biżuterii , eksponować wydatny dekolt czy tworzyć niefortunne melanże wzorów i kolorów , Vic zdecydowała się na wyrafinowany minimalizm.
Prześledźmy zatem jej aktualny styl…

fot. daily mirror, just jared, marie claire, cosmopolitan

fot. daily mirror, just jared, marie claire, cosmopolitan

Jedno z jej ostatnich publicznych wystąpień przykuło uwagę właśnie niebywałym minimalizmem, żeby nie rzec wręcz – modową ascezą. Vic, podczas pokazu promującego jej kolekcję wiosna-lato 2014, wystąpiła w doskonale skrojonej białej koszuli z nonszalancko podwiniętymi rękawami, szwedach z nogawką za kolano i klasycznych szpilkach. Subtelny, choć intensywny makijaż dopełniał całości.
Co sądzicie o tak ascetycznej odsłonie Victorii?

pokaz s-s 2014

fot.elle

Odwzorować jej stylizację byłoby dziecinnie prosto, gdyby nie oryginalny fason spodni. Szukanie ich w dostępnych nam, zwykłym śmiertelniczkom ;) sklepach zajęło trochę czasu. Ale oto są – brytyjski TopShop ma w swojej ofercie spodnie łudząco podobne do tych Victorii. Szpilki zamiast od Alexandra Wanga tudzież Louboutina pochodzą z jesiennej kolekcji Aldo. Koszula zaś z popularnej i niedrogiej sieciówki H&M. Do tego mocno podkreślone usta, a na nogach cieliste podkolanówki Egeo.

ubierz sie jak... victoria

Minimalistyczny look a’la Victoria Beckham gotowy!

O autorze

    Wpisz odpowiedź