Pippa Middleton, nie zasłynęła niczym szczególnym poza faktem, że jest siostrą księżnej Anglii. Na ślubie Kate olśniła swą skromną, elegancką stylizacją w nie mniejszym stopniu niż sama panna młoda. Codzienny styl siostry księżnej Kate Middleton – Pippy, nie jest niczym modowo rewolucyjnym czy odkrywczym. Ot, siostra księżnej nosi się przyjemnie dla oka, ale raczej… zwyczajnie.

fot, in style, just jared

fot, in style, just jared

Jednak jej ostatni look przykuł nasze spojrzenie nie tylko ze względu na połączenie z czarnymi, kryjącymi rajstopami. Podoba nam się zestawienie uroczej dziewczęcej bluzki w groszki, skórzanej mini i zamszowych płaskich botków oraz topowy ostatnimi czasy miks black&white.

1

By odtworzyć jej interesujący outfit codzienny nie potrzebujemy wydawać wiele. (zakładając oczywiście, że do stylizacji potrzebujemy tylko jednej torebki, a nie dwóch, jak by to można wywnioskować z fotografii ;)). Spódnica z popularnej sieciówki H&M plus wdzięczny top od Johna Lewisa oraz płaszcz z River Island i mamy doskonale odwzorowaną bazę. Do tego czarne rasjtopy EGEO i botki Fergie (do nabycia na przykład w nordstrom.com). Nie zapomnijmy też o nieśmiertelnych RayBanach, wszak wiosenne słońce bywa bardzo intensywne! ;)

O autorze

    Wpisz odpowiedź