Oliwia Palermo to amerykańska modelka i aktorka włoskiego pochodzenia, która zasłynęła udziałem w serialu The City. Jednak nie wymieniona rola jest główną przyczyną jej popularności. Oliwia jest aktualnie jedną z czołowych ikon mody. Jej codzienne stylizacje są żywo komentowane przez media i stanowią inspirację dla wielu pasjonujących się modą kobiet. 

fot. daily mirror, just jared, zeberka, posh24

fot. daily mirror, just jared, zeberka, posh24

Skąd ten fenomen, skoro nie aktorka nie odkrywa żadnej Ameryki i nie wyznacza nowych trendów, a jedynie odnajduje ciekawe elementy i  zgrabnie je łączy w spójną, miłą dla oka całość? To proste – kochamy dziewczyny z sąsiedztwa. Ładne w naturalny sposób, wybierające nieprzekombinowane, proste zestawienia, dość oczywiste, a jednak zaskakująco efektowne. Taka właśnie jest Oliwia.
Jedna z jej ostatnich codziennych stylizacji wpadła w oko pewnemu paparazzo i natychmiast pojawiała się na wielu plotkarskich portalach. Czy to zestawienie rewolucjonizuje świat mody? Bynajmniej. A jednak przykuwa uwagę nonszalancją (koszula dżinsowa, luźne szorty) i świeżością (pastele). Podpowiadam gdzie można znaleźć podobne ubrania i dodatki.
W razie chłodu– sugeruję dodać do elementów stylizacji eleganckie i komfortowe jednocześnie rajstopy EGEO Oliwia :).

OLIVIA PALERMO3

O autorze