Lubię Mirandę Kerr, bo zdaje się być normalna. Nie nadyma się widząc obiektywy wycelowane weń, wiecznie uśmiechnięta, naturalna. Nie odnotowałam żadnego skandalu z nią w roli głównej, nie dostarcza materiału do medialnej ekscytacji brukowcom, po prostu robi swoje. Pnie się coraz wyżej po szczeblach wymagającej kariery supermodelki, jest żoną i mamą małego chłopca. A przy tym – jak ona wygląda!

styl kerr egeo

Miranda urodziła się w Australii, ale ma angielskie, francuskie i szkockie korzenie. Karierę modelki rozpoczęła w wieku 13 lat, wygrywając w australijskim magazynie młodzieżowym casting na modelkę i podpisując kontrakt z jedną z rodzimych agencji modelek. Od tej pory występowała pod szyldem wielu agencji, by wreszcie stać się aniołkiem Victoria’s Secret oraz jedną z najlepiej opłacanych i najbardziej prestiżowych modelek na świecie.

Jedna z jej ostatnich stylizacji wpadła mi w oko rockową drapieżnością, która doskonale równoważy jej słodką, dziewczęcą urodę.

UBIERZ SIE JAK MIRANDA KERR

Torba na ramię w kolorze indygo, dzieło domu mody Valentino, kosztuje fortunę, podobnie jest ze zdobnymi w ćwieki kowbojskimi botkami Chloe. Lecz jeśli dobrze rozejrzeć się po dobrze znanych nam sieciówkach i sklepach internetowych, można z powodzeniem skopiować świeży, nonszalancki look Mirandy, nie rujnując domowego budżetu.
Spójrzcie – bardzo podobne botki znalazłam w sklepie Fleq.pl, natomiast torbę w podobnym odcieniu można kupić w River Island. W chłodny dzień, taki jak dziś, do zestawienia dobieramy lekko kryjące czarne rajstopy EGEO Oliwia, a przewiązaną w pasie dżinsową kurtką przykrywamy wyeksponowane ramiona.

OLIWIA MIRANDA KERR

Udanych modowych eksperymentów!:)

O autorze