Było kilka takich pytań, zadawanych nam w dzieciństwie, na które odpowiedzi zawsze wyglądały tak samo. Jedno z nich brzmiało: kim zostaniesz, gdy dorośniesz? Inne: za kogo chcesz się przebrać na przedszkolnym balu karnawałowym? Jeszcze inne: w co się dziś pobawimy? Księżniczka – to było nasze dziewczyńskie słowo-klucz.
Pomyślcie teraz,  że istnieją takie dziewczyny, których sen z dzieciństwa ziścił się. Kate Middleton jest jedną z nich. To osoba, której sylwetki nie trzeba Wam chyba przybliżać. Zwykła  dziewczyna, której dziecięce marzenia wspaniałym zbiegiem wielu okoliczności  stały się rzeczywistością. I nie był to bynajmniej American dream, ale zdecydowanie bardziej English, a jeszcze ściślej – Royal dream.

fot. the daily mirror, ok!magazine, in style, just jared, the guardian

fot. the daily mirror, ok!magazine, in style, just jared, the guardian

Jaki jest styl Kate?
Osobiście uważam, że doskonały. Bardzo imponuje mi, że nierzadko wybiera kreacje z popularnych sieciówek, które w zestawieniu z eleganckimi szpilkami, świetnie skrojoną marynarką od uznanego projektanta i subtelną biżuterią zawsze wypadają rewelacyjnie.  Jej stylizacje są odpowiednio stonowane i godne powściągliwego stylu angielskiej księżnej, a jednocześnie trudno oprzeć się wrażeniu, że mimo wszystko – swobodne. Kate ma również ten szósty zmysł, który pozwala jej tworzyć zestawienia eleganckie również z elementów garderoby kojarzonych bardziej ze stylizacjami casual, takich jak chociażby dżinsowe rurki czy koturny-espadryle.

Ostatnio księżna Katherine pokazała się światu zaledwie parę tygodni po urodzeniu synka. Było to jej pierwsze oficjalne wystąpienie i jak zwykle wzbudziło ogromne emocje.  Świadkowie tego wielkiego wydarzenia z podziwem relacjonowali, że figura księżnej praktycznie nie nosi śladów niedawnej ciąży, oraz, iż wyglądała nadzwyczaj promiennie, nie siląc się na żadne spektakularne eksperymenty z wyrafinowanymi kreacjami.

UBIERZ SIE JAK KATE MIDDLETON
Owszem, marynarka to dzieło domu mody Ralpha Laurena, ale niezwykle podobną znalazłam w ofercie popularnego sklepu internetowego Zalando. Czarne minimalistyczne rurki można dostać choćby w znanym i lubianym H&M, natomiast koturny – w jesiennej kolekcji Reserved.
Uważajcie na pierwsze wrześniowe chłody! Dzisiejszy poranek z pewnością wymagałby dodania do tej prostej, lecz efektownej stylizacji pary cienkich, cielistych skarpetek Oliwia, oczywiście od EGEO! ;)
calzinoBP153D

O autorze