Sezon na śluby i przyjęcia weselne trwa w najlepsze. Zapewne przynajmniej jedna przyszła para młoda wręczyła Wam zaproszenie na tę niecodzienną uroczystość (a może dopiero wręczy?). Owa radosna wiadomość wiąże się z wieloma modowymi dylematami. Tymczasem współczesny weselny dress-code jest całkiem łaskawy dla wielbicielek eksperymentów z modą. Jedyne o czym warto pamiętać to, to, by zarezerwowaną dla panny młodej biel, pozostawić najważniejszej bohaterce dnia. Co do reszty – sky is the limit ;), oczywiście pod warunkiem, że stylizacja licuje z doniosłością okazji.

Pośród wielu bardzo różnorodnych trendów związanych z modą wieczorową dziś bierzemy na warsztat kilka z nich – maxi-dress czyli suknię do kostek, intensywną limonkę, dodatki z motywem geometrycznym i ponadczasowy kolor nude.
1

Pierwsza propozycja to zestawienie dla amatorek spokojnych, stonowanych i delikatnych stylizacji. Tu króluje subtelny cielisty i konweniująca z nim paleta szarości na szpilkach z imitacją wężowej skórki oraz odrobina złota. Na nogi zakładamy rajstopy Egeo Summer – by nawet w upalny dzień czuć delikatne orzeźwienie.

2
Drugi look stanowi opcję dla tych z nas, której mogą pochwalić się nienaganną figurą i lubią odrobinę szaleństwa. Intensywny żółty zestawiamy z klasyczną czernią i metalicznym granatem. Pamiętajmy o odpowiedniej bieliźnie – bandażowa sukienka jest bezlitosna i nienajlepiej wypada w duecie z prześwitującą (lub wpijającą się w ciało) bielizną. Stringi samonośne okażą się tu strzałem w dziesiątkę.

3

Trzecia stylizacja znów stawia na soczystą barwę, a także na najmodniejszą aktualnie długość sukni czyli maxi. Kopertówka i szpilki to ukłon w stronę trendu na motywy geometryczne. Pończochy dodają całości zmysłowości, a ich właścicielce poczucia niezmąconej pewności siebie.

Udanej zabawy! ;)

O autorze

    Wpisz odpowiedź