W rodzimych stronach jesień zawitała na czerwony dywan na dobre i tu również sukcesy przeplatają się z niefortunnymi wyborami.

fot. zeberka, polki

fot. zeberka, polki

Anna Kalata to polityk, znana głównie z imponującej przemiany fizycznej. Na jedną z ostatnich warszawskich imprez Anna wybrała klasyczny look z geometrycznym wzorem na górze i dołem skąpanym w czerni. To nienaganne zestawienie, lecz naszym zdaniem całość o wiele lżej prezentowałaby się, gdyby pani Kalata postawiła na rajstopy w odcieniu cielistym.

Z kolei stylizacja Agnieszki Więdłochy, pokazała, że aktorka zna się nie tylko na graniu, ale również na modzie. Sweterek w kratę, spódnico-spodnie, czarne kryjące rajstopy i zamszowe szpilki oraz maksi naszyjnik jako zwieńczenie stylizacji bardzo przypadły nam do gustu. Agnieszka wyraźnie śledzi trendy, ale nie jest ich bezkrytyczną niewolnicą, czego wyrazem jest jej niewymuszony, swobodny styl.
Jesteśmy pod wrażeniem.

Pozytywnie wypadła również Katarzyna Zielińska, podczas imprezy marki Sephora.
Zestawienie złota i czerni to ponadczasowa rzecz, a w przypadku osoby  rudowłosej, z jasną karnacją, wyjątkowo udany miks. Tu znów pojawiają się kryjące czarne rajstopy i zapewne jest to najlepszy możliwy wybór. Zastanawia nas tylko, czy postawiwszy na tak intensywne złote akcenty aktorka nie zrobiłaby lepiej rezygnując z mocnego makijażu. Ognistowłose kobiety wyglądają fenomenalnie w czerwonej szmince, ale tutaj aż prosi się o bladoróżowy błyszczyk.

A może się mylimy? ;)

O autorze

    Wpisz odpowiedź