O tym, że jesień opanowała nie tylko nasze rodzime strony, świadczą zdjęcia zza oceanu. Mimo, że na wielkich galach gwiazdy wciąż stawiają na look letni, pozując dumnie z nagimi nogami i w szpilkach open-toe, do stylizacji casualowych, coraz częściej dołączają rajstopy.
Ostatnie wyjścia Katy Perry, Nicky Hilton oraz Sarah Jessiki Parker potwierdzają, iż jesienna słota to nie tylko kwestia naszej szerokości geograficznej, a dobrze dobrana para rajstop w codziennym zestawieniu  wygląda równie dobrze jak gładka, muśnięta słońcem łydka podczas lata.

Przyjrzyjmy się zatem trzem  stylizacyjnym wyborom zagranicznych celebrytek.

tights_katyperry_parker_hilton

fot. in style.co.uk

Nicky, ta nieskandalizująca, spokojniejsza siostra Hilton, hołduje również bardziej wysmakowanej modzie. Doskonała skórzana mini, będąca połączeniem dwóch różnych materiałów, prosta bluzka, czarna ramoneska, botki, kopertówka. Oczywistym byłby tu wybór czarnych kryjących rajstop, jednak Nicky postawiła na popiel. Gratulujemy, całość wygląda naprawdę dobrze.

Katy Perry nie da się nie lubić. To zwariowana osobowość, niezła wokalistka i przesympatyczna dziewczyna. Dlatego, mimo, iż jej wybory stylizacyjne bywają dość kontrowersyjne i niekiedy – kiczowate, nie mamy sumienia ich specjalnie krytykować ;). Tu znów króluje ramoneska (właśnie odnotowaliśmy, że każde z omawianych zestawień zawiera czarną skórzaną kurtkę – cóż za zbieg okoliczności! :) ), sznurowane martensy, lekko kryjące rajstopy i… dwa elementy, które chyba nie do końca przypadają nam do gustu. Sukienka w rumianki wykończona szeroką koronką i opaska z uszami jakiejś dzikiej zwierzyny – to niespecjalnie nasza poetyka.

Z kolei Sarah Jessica Parker nie bez kozery szczyci się mianem ikony stylu. Intensywnie różowa sukienka w zestawieniu z czernią plus szczypta indygo oraz ciemnej zieleni – to zestaw, na którym wyłożyłaby się niejedna eksperymentująca z modą fashionistka. Ale nie Sarah. Całość wygląda doskonale i pomimo wielu rozmaitości wszystko ze sobą bezbłędnie koresponduje – ćwieki na kurtce, ciemnozielony zamsz szpilek, kropeczki na rajstopach, złoty łańcuch przy metalicznie niebieskiej kopertówce i naszyjnik.  Jesteśmy pod wrażeniem!
A Wy?

O autorze

    Wpisz odpowiedź