Zafiksowaliśmy się ostatnio na recenzowaniu gwiazd zagranicznych, tymczasem nasze rodzime równie dobrze sobie radzą na salonach, tworząc udane stylizacje z rajstopami jako jednym z istotniejszych ich elementów. Dziś przyglądamy się uważnie trzem Polkom, które raczej nie mają na swoim koncie jakichś spektakularnych wpadek modowych, ba, dwie pierwsze wręcz uchodzą za ikony stylu.

fot. zeberka, lula, pudelek

fot. zeberka, lula, pudelek

Aktualne zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej dostrzegliśmy na jednym z popularnych portali plotkarskich, gdzie redaktorzy roztrząsali brak zewnętrznych oznak faktu, iż gwiazda spodziewa się dziecka. Cóż, najwyraźniej Małgosia należy do tych szczęściar, którym ciąża nie ciąży na wyglądzie i bardzo długo mogą nosić ubrania w niezmienionym rozmiarze (choć jeśli dobrze się przyjrzeć można zauważyć, że spódniczkę aktorki wieńczy gumka, a nie tradycyjne zapięcie). By rozjaśnić nieco czarny dół, Małgorzata wybrała szaro-pomarańczową bluzę, którą wpuściła do wewnątrz spódniczki. Usta, na pewno nieprzypadkowo, również mają kolor soczystego oranżu. Gwiazda wygląda doskonale!

Aga Fijał, partnerka Joanny Horodyńskiej, w recenzowaniu modowych wypadków znanych i lubianych, spowiła się skórą od stóp do głów. Do tego wybrała cieliste rajstopy, a w makijażu ust postawiła na ognistą czerwień. Co do szpilek z ćwiekami i ramoneski – jesteśmy bardzo na tak. Fason spódnicy jednak nie do końca nam odpowiada w tym zestawieniu.

Bardzo pozytywnie zaskakuje z kolei Odeta Moro-Figurska. Dziennikarka wyraźnie schudła, eksponując nogi, których nie powstydziłaby się profesjonalna modelka. Czarna sukienka z zakładkami i zabudowaną górą doskonale współgra z koralowymi szpilkami. Nogi, na szczęście nie dociążone czernią, pięknie prezentują się w lekko opalizujących rajstopach.

Czujemy się bardzo podbudowani. A Wy? :)

O autorze

    1 Comment. Leave your Comment right now:

    1. Pingback: buy viagra

    Wpisz odpowiedź