Świat mody nie ustaje w dostarczaniu nam rajstopowych inpiracji. Również tych zza oceanu. Dziś na tapecie trzy modelki: Olivia Palermo, Jessica Hart i Alexa Chung. Choć ta pierwsza i ta ostatnia mogłyby się nieco obruszyć na tak zawężone objaśnienie, bo Olivia jest również aktorką, a Alexa – prezenterką. Jednak wszystkie panie mocno kojarzone są z branżą modową. Nie jest zatem niczym nadzwyczajnym, że na poniższym zdjęciu są świetnie ubrane.

rajty egeo4
Co łączy look tych trzech pań? Czerń umiejętnie zmiksowana z jasnym błękitem, bardzo szczupła, filigranowa figura i… umiarkowanie. Żadna z nich nie porwała się na dodatki, uznając (słusznie!), że stylizacje bronią się w wersji bez upiększeń.

Olivia Palermo połączyła trendy zimowe z wiosennymi – komplet będący nawiązaniem do stylu Chanel sprytnie zestawiła z kraciastą wyrazistą koszulą. Do tego supermodne kozaki w wysoką cholewą i kryjące czarne rajstopy będące optycznym przedłużeniem butów. Fantastyczna stylizacja.

Jessica Hart postawiła na trapezowy płaszcz utrzymany w uniwersalnej tonacji black&white, błękitną mini i czarny golf. Tu znów występują czarne rajstopy, jednak, co oryginalne, nie w zestawieniu z obuwiem w tym samym kolorze.

Alexa Chung zestawiła czarno-białą asymetryczną mini z moherowym golfem. Nie do końca przekonują nas szpilki w szpic z nieco przerysowaną kokardą, prezenterka zdecydowanie lepiej zrobiłaby wybierając botki. Stanowiłyby także lepszy duet z grubą dzianiną rajstop.

A co Wy sądzicie? :)

O autorze

    Wpisz odpowiedź