Drogie Czytelniczki!
Odrobina fantazji i kreatywności może sprawić, że już wkrótce do Waszej kolekcji dołączy przepiękny komplet romantycznej bielizny EGEO, zrodzonej z najnowszych trendów zmysłowej Italii. Wystarczy wziąć udział w walentynkowym konkursie ShinyBox i EGEO Polska!

p18gdjrn29rtad92led17due694_600

Biorąc udział w konkursie, otrzymacie szansę zdobycia wybranej przez siebie bielizny marki EGEO, z linii EROTICA. Przekażemy także wielką pulę nagród dodatkowych w postaci voucherów na zakup dowolnego produktu EGEO z pokaźnym rabatem.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • być fanem FanPage’a „EGEO Polska” dostępnego w serwisie społecznościowym Facebook, pod adresem URL: https://www.facebook.com/EGEOPolska
  • być fanem FanPage’a „ShinyBox.pl” dostępnego w serwisie społecznościowym Facebook, pod adresem URL: https://www.facebook.com/shinyboxpl
  • posiadać aktywną subskrypcję ShinyBox*
  • odpowiedzieć na zadanie konkursowe (max. 500 znaków): “Wymyśl i w ciekawy sposób opisz zmysłową kreację na walentynkowy wieczór, której elementem będzie jeden z produktów z linii EROTICA marki EGEO”.

Wspomniane produkty odnajdziesz na stronie internetowej sklepu EGEO. Odpowiedzi prosimy zamieszczać do końca dnia 12 lutego pod tym wpisem na ShinyBlogu.

Wyniki konkursu:
W konkursie zostanie wyłonionych 105 zwycięzców, na podstawie najciekawszej odpowiedzi, po uprzedniej weryfikacji spełnienia wszystkich wymogów konkursowych.
Wyniki konkursu ogłosimy rankiem 13 lutego 2014 r. Zwycięzcy zostaną dodatkowo poinformowani o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomości będą wysyłane na adres e-mail podany podczas rejestracji w serwisie ShinyBox.

Nagrody:
5 nagród głównych, obejmujących wybraną przez Ciebie parę pończoch EGEO Erotica + samonośne stringi EGEO Stanga;
100 nagród dodatkowych w postaci bonu uprawniającego do otrzymania 25% zniżki przy zakupie dowolnego produktu z asortymentu sklepu internetowego EGEO.

O tym jak dopasować nagrodę główną do swoich potrzeb (model, kolor, rozmiar) dowiecie się z wiadomości informującej o wygranej.

Niech Wam klawiatury lekkie będą! Powodzenia!

* – subskrypcję posiadasz wówczas, gdy serwis ShinyBox został przez Ciebie autoryzowany do cyklicznego obciążania Twojej karty płatniczej lub konta PayPal należnością za kolejne wydania pudełek ShinyBox.

O autorze

    1 Comment. Leave your Comment right now:

    1. Pingback: buy viagra

    Wpisz odpowiedź