Rajstopy w tercecie z sukienką i wysokim obcasem to coś, bez czego żadna kobieta nie potrafi się obejść. Ale każda z nas miewa chwile, kiedy ani sukienka, ani tym bardziej wysokie szpilki nie leżą w kręgu modowych zainteresowań, a jedyne, co uważamy za stosowne założyć to wysłużone jeansy i trampki. Rundka po parku z czworonożnym pupilem, zakupy, kawa z mamą lub przyjaciółką nie obligują nas na szczęście do nadzwyczajnego dress-code’u. Lecz czy w tak luźnej stylizacji można dobrze wyglądać? My jesteśmy zdania, że zdecydowanie TAK!

1

2

Dziś składamy hołd swobodnym stylizacjom na płaskiej podeszwie, z jeansem w roli głównej. Do tego koniecznie podkolanówki i rajstopy, bo mimo, iż wiosna zdążyła już nas rozpieścić piękną, niemalże majową pogodą, to jednak wciąż zdarzają jej się iście listopadowe dni, a wtedy warto odpowiednio zadbać o siebie.

Gwiazdy podzielą miłość do codziennej ubraniowej nonszalancji – płaskich butów i spodni. W końcu każda z nas potrzebuje czasem odrobiny luzu, czyż nie? ;)

fot. just jared, in style

fot. just jared, in style

O autorze

    Wpisz odpowiedź