Jest kilka takich modowych wybryków, które dla jednych są absolutnym przegięciem i estetycznym faux pas, a dla innych rewelacyjnym gadżetem, absolutnym garderobianym must-have, który sprawia, że wyróżniamy się z tłumu i intrygujemy przechodzących obok mężczyzn. Tak jest zapewne z suspender tights lub mock tights, czyli rajstopami udającymi pończochy samonośne lub z podwiązką.  Są zaskakujące, ale jednocześnie kobiece, zabawne, ale i pełne zawoalowanego seksapilu. Wypromowane kilka sezonów temu, wciąż nie schodzą z modowego piedestału. Co o nich sądzicie?

fot. in style, just jared, posh24, daily mirror

fot. in style, just jared, posh24, daily mirror

Po co nosić mock tights, skoro można założyć pończochy? Cóż, prawdziwe pończochy są niewątpliwie niezastąpionym dopełnieniem eleganckiej stylizacji, jednak większość z nas uznaje je bezsprzecznie za element bielizny osobistej i niekoniecznie chciałaby pokazywać je całemu światu. Tymczasem pończochy nadrukowane na rajstopy wypełniają lukę, która powstaje w miejscu gdzie zaczyna się chęć prowokacji, wciąż jednak nie następując na niebezpieczne terytorium jawnego ekshibicjonizmu. Plus – są bardzo wygodne i na pewno nie pozwolą nam zmarznąć! ;) Słowem:  jest to doskonała opcja dla tych z nas, które uwielbiają kokietować, przyciągać męskie spojrzenia, a jednocześnie cenią sobie komfort dobrze przemyślanego ubrania.

suspender tights (1)-001
suspender tights (2)
Wolicie je w wydaniu: kobieco i bardzo sexy, czy też: dziewczęco, rockowo i z pazurem? Trudno się zdecydować, prawda? Zdania celebrytek, noszących rajstopy z nadrukiem pończoch również są podzielone!

Początkującym proponujemy zapoznanie się z kilkoma poradami.  A tym, którzy rad nie potrzebują- udanej zabawy modą! :)

suspender-tights-Reveal

O autorze

    Wpisz odpowiedź