Każde otwarcie nowego sezonu w modzie wyzwala w nas dziką żądzę rzucenia się w zakupowy szał. Och, te cętki, te paski, te motywy florystyczne, te słodkie pastele, ta drapieżna czerwień, falbanki, tiule, prześwity.  Z wypiekami na twarzy śledzimy nowe kolekcje, wzdychamy, marzymy, robimy listę must-have. Tej jesieni jest nie inaczej. Wielcy projektanci jakiś czas temu obwieścili światu, co należy nosić jesienią 2013, by hołdować aktualnym trendom. Popularne sieciówki z kolei wyszły naprzeciw modnym śmiertelniczkom o ograniczonej zasobności portfela – jesteśmy uratowane! ;)

Co nas najbardziej kręci w trendach na rozpoczęty właśnie sezon jesienny?
Oto nasza subiektywna selekcja,  prezentująca must-have EGEO :)

MUST HAVE EGEO

Po pierwsze: ogniste kolory – w kolekcjach wielu modowych guru pojawiły się odcienie oranżu, mocnej czerwieni, bordo i burgundu. Uwielbiamy je! Są zdecydowane, kobiece i energetyzujące. Doskonale wypadają lekko stonowane uniwersalnym, wiecznie modnym i wciąż lansowanym odcieniem nude.
Po drugie: czarna skóra! Drapieżna, seksowna i wyzwolona. Stawiamy na proste fasony, szczególnie ołówkowe spódnice lub wąskie sukienki. Pamiętajmy, że skóra a’la jesień 2013 jest minimalistyczna w formie, gładka, pozbawiona jednoznacznych akcentów rockowych.
Po trzecie: futro! Niby nic nowego, wszak co roku jesienią i zimą futrzane kreacje i dodatki nie mają sobie równych. W tym sezonie jednak nosimy je nieco inaczej: tegoroczne futro jest obszerne i włochate oraz nieco nonszalanckie.
Po czwarte: krata! Nas ujęła kraciasta wełniana spódnica maxi do połowy łydki – czyż nie jest ultrakobieca?
Po piąte i ostatnie: rajstopy o grubym splocie. W nowej kolekcji EGEO znajdujemy kilka interesujących wzorów, które doskonale dopełniłyby stylizacje, które przychodzą nam do głowy, gdy spoglądamy na nasze zestawienie must-have! :)

A co widnieje na Waszej liście jesiennych niezbędności?

O autorze

    Wpisz odpowiedź