Przeglądając wiele sklepów internetowych, możemy odnaleźć mnóstwo kostiumów kąpielowych. Za ladą stoją Panie, które mniej lub bardziej uśmiechają się do Nas i próbują namówić Nas na kolorowe modele dostępne w sprzedaży. Ale czy właściwie mamy pojęcie w jakim będzie nam najlepiej? Jaki krój jest odpowiedni? Przecież nie możemy sugerować się jedynie kolorem bądź modnymi aplikacjami. Istotny również jest krój. To on podkreśli naszą sylwetkę i sprawi, że będziemy wyglądać perfekcyjnie. Gwarancja sukcesu – krój!

Każda kobieta jest piękna, ale też każda ma inną figurę. Potrzeba trochę czasu aby znaleźć swój typ!

Wyróżniamy cztery typy sylwetek:

SYLWETKA X – sylwetka ta charakteryzuje się taką samą szerokością ramion i bioder, leżą dokładnie w tej samej linii. Kobiety o takiej figurze nie powinny mieć problemu z doborem kostiumu kąpielowego. Każdy jest odpowiedni. Będziesz wyglądać doskonale zarówno w jednoczęściowym, jak i dwuczęściowym. Zatem możesz pozwolić sobie na mocno wykrojone bikini bądź majtki z wysokim lun niskim stanem. Również góra push up nie stanowi problemu.

 

kostium dwuczęściowy

 

SYLWETKA V – ten typ sylwetki charakteryzuje się „większą” górą niż dół, tzn. wąskie biodra i duży biust. Najlepiej wyeksponujesz figurę wkładając kostium jednoczęściowy. Można również włożyć dwuczęściowy. Jednakże tu zaleca się biustonosz typu bardotka, który delikatnie podkreśli biust. Jeśli chodzi o dół, możesz wybrać jaki tylko zechcesz. Pasują majtki z wysokim i niskim stanem.

 

kostium dwuczęściowy wysoki stan

SYLWETKA A –  to ta, która ma stosunkowo mały biust i szerokie biodra. Tego typu kształty należy dobrać biustonosz push up lub tzw. bandażowe – bez ramiączek. Ten krój delikatnie podkreśli i podniesie piersi. Idealny krój majtek to takie, które będą posiadały niski stan.

 

kostium jednoczęściowy

SYLWETKA O – Kobiety, które posiadają figurę w kształcie litery „O” posiadają obfitsze kształty. Idealnie będą pasowały biustonosze krojone w trójkąt bądź bardotka z wypełnieniem. Jeżeli chodzi o majtki, to świetnie będą leżeć te z niskim, jak i wysokim stanem.

 

Mam nadzieję, iż te klika zdań pozwoli Ci dobrać idealny kostium do Twojej figury. Dobrze wykrojony sprawi, że poczujesz się pewnie, a to gwarancja dobrego samopoczucia i udanych wakacji.

 

 

(źródło: elle.pl, szafa.pl, zebrasbox.pl, zeberka.pl)

O autorze

    Wpisz odpowiedź