Trendy wiosenno-letnie wybitnie hołdują kobiecości, jednak jest pośród nich jeden, który szczególnie nas ujął. To spódnica midi, czyli taka, która sięga do połowy łydki, a na pewno za kolano. Jest to trudny fason i nie należy z nim eksperymentować, mając zastrzeżenia do kształtu swoich łydek, bo z całą pewnością podkreśli ich mankamenty. Paradoksalnie łatwiej nosić spódnicę mini, niż midi. Jeśli jednak decydujemy się na ten wymagający fason z pewnością nie pożałujemy. To opcja superkobieca, subtelna i zadziorna jednocześnie.

My proponujemy dziś spódnicę midi na trzy sposoby: słodko i dziewczęco, w miksie sportowo-rockowym oraz jako stonowaną i ujarzmioną kolorystycznie opcję dla tradycjonalistek. Do każdej z nich dodaliśmy odpowiednie rajstopy – wszak pogoda wciąż bywa bardzo zmienna, pomimo nastania wiosny.

spódnicaMidi_EGEO (3)

spódnicaMidi_EGEO (2)

spódnicaMidi_EGEO (1)


Pierwsza stylizacja dedykowana jest miłośniczkom kobiecości na słodko. Biała spódnica stanowi doskonały punkt wyjścia dla wszelkich barwnych wariacji. Tu stawiamy na dwa odcienie różu – amarant i puder oraz kanarkowy żółty. Druga propozycja to rzecz dla dziewczyny z pazurem. Błękitna, pastelowa spódnica jest pozornie delikatnym punktem wyjścia dla sportowej bluzy odsłaniającej brzuch, skórzanej ramoneski i szpilek z motywem zwierzęcym. Trzeci look zarezerwowany jest dla modnych kobiet ceniących stonowane miksy. Stąd dużo czerni z bielą, nieśmiertelny jeans i camelowe botki open toe, przełamane kroplą mięty na paznokciach.

 

O autorze

    Wpisz odpowiedź