Jednym z najgorętszych trendów tej jesieni jest krata. Kojarzona ze pierwowzorem szkockim, zachowała się w poglądach wielu z nas jako grzeczna, idealna do cioci na herbatę czy rozpoczęcie roku szkolnego. Tym razem jednak wariacje na temat kraty nie pozostawiają złudzeń –ten deseń z pewnością  nie daje się zaszufladkować. Drobne kwadraciki, graficzne romby, delikatna pepitka, lub wielka, barwna szachownica – tyle opcji, ile kreatywnych umysłów projektujących cuda, które potem oglądamy na wybiegu.

krata_egeo
Również rajstopy uległy trendowi. Kraciaste nogi nie stanowią bynajmniej modowego faux pas. Mogą być efektownym akcentem w zachowawczej stylizacji.

jak nosić wzorzyste rajstopy
Jak nosić kraciaste rajstopy lub pończochy?
Cóż, dowolne miksowane barw i wzorów to sport nie dla każdego. Dlatego najbezpieczniej postawić na stonowane tło . My kraciaste rajstopy najchętniej zobaczylibyśmy w jesiennym zestawieniu z czernią i burgundem (jeden i drugi kolor diabelnie modne w tym sezonie!) z delikatnym akcentem szlachetnej, ciemnej zieleni.
krata egeo

Mamy też drugą propozycję dla wielbicielek pasteli. Tu z kolei pierwsze skrzypce odgrywa cukierkowa spódnica w kratę od River Island. Do tego kryjące ciemnoszare rajstopy EGEO i szaro-beżowe dopełnienie w postaci botków, ciepłego kardiganu i mitenek.

pastele_krata_egeo
A co Wy sądzicie –sięgniecie po kratę?:)

O autorze

    Wpisz odpowiedź