Gala w Cannes to nie tylko okazja do docenienia i nagrodzenia pracy wybitnych filmowców, aktorów i aktorek. To także pretekst dla znanych i lubianych, by zaprezentować swe wdzięki oraz kreacje, opatrzone metką najznamienitszych projektantów. W tym roku nie było inaczej – już nazajutrz po gali media modowe i plotkarskie rozpisywały się na temat rozcięć, dekoltów i prześwitów. Szczególnie uznanie zdobyły między innymi suknie Karlie Kloss, Doutzen Kroes oraz Blake Lively. Nie obyło się także bez obnażonej tu i ówdzie bielizny (tych zdjęć litościwie nie zamierzamy tu prezentować ;))

fot. in style

fot. in style

Naszą receptę na tego rodzaju wpadki dobrze znacie :), dlatego zainspirowani piękną, białą suknią modelki Doutzen Kroes nie mogliśmy się oprzeć pokusie zaaranżowania stylizacji w tym właśnie stylu.
Oczywiście z samonośnymi stringami Stanga w roli bieliźnianej bazy! :)
cannes_stanga (2)

 Jak za bezcen ubrać się w stylu Doutzen?

Podpowiedź znajdziecie w popularnych sieciówkach :). Do tego minimalistyczna, elegancka biżuteria i absolutne minimum bielizny – do tej kreacji wybieramy oczywiście Stangę cielistą. Tak, by nic nie odznaczało się pod suknią i w razie przyjęcia pozycji obnażającej więcej niż zwykle, obejść się bez przykrej gafy (oraz dziesiątek zdjęć w kolorowej prasie, uradowanej, że ma dzięki nam kawał dobrego materiału ;)).

O autorze

    Wpisz odpowiedź