Dzień Kobiet to niewątpliwie święto, które wymaga odpowiedniej oprawy. To celebra kobiecości, a więc wszystkiego co subtelne, słodkie, delikatne. Dlatego warto spędzić ten dzień inaczej niż pozostałe dni, szczególnie że w tym roku wypada w sobotę.
off to fashion week

By poczuć, że właśnie trwa Twoje święto, koniecznie odpuść wszelkie weekendowe obowiązki. W sobotę zwykle sprzątasz? Nic się nie stanie, jak raz nie posprzątasz. Zazwyczaj jedziesz na wielkie zakupy, które mają zapełnić lodówkę na kolejny tydzień? Zleć je komuś bliskiemu. A ty zafunduj sobie festiwal przyjemności. Wstań o której chcesz, a potem niespiesznie delektuj się śniadaniem, takim, jak najbardziej lubisz. Jeśli codziennie starasz się pilnować swojej diety, dziś odpuść. Grzanki z cudownie roztopionym serem/naleśniki z nutellą/croissant z masłem i konfiturą nie sprawią, że natychmiast utyjesz, a przyniosą Ci masę radości. Uwielbiasz zalegać w pościeli do południa, oglądając zaległe odcinki ulubionych seriali – nie zastanawiaj się dwa razy!
Dzień Kobiet jest raz w roku i nie ma żadnego powodu, byś spędziła go w kolejce do kasy i biegając z odkurzaczem! ;)

Pozwól się adorować, również drobnymi prezentami.
Pamiętaj, że liczy się gest, a pomysłów na kobiece podarunki jest nieskończenie wiele i są naprawdę na każdą kieszeń! :)
1

Komentarze

O autorze

    1 Comment. Leave your Comment right now:

    1. by soyelle

      Bo kobietą jest się przez cały rok :)

    Wpisz odpowiedź