Monochromatyzm i minimalizm mają się doskonale w aktualnie trwającym sezonie. Sety utrzymane w jednakowej lub zbliżonej kolorystyce pozostają w ścisłej czołówce najgorętszych trendów letnich. Zestawienia total look możemy odnaleźć właściwie u niemal każdego z uznanych projektantów mody, a  stylizacje street-fashion dowodzą, że moda z wybiegu i moda uliczna doskonale współpracują i czerpią od siebie nawzajem.

jeans total look

Jedną z wyrazistszych tendencji w setach monochromatycznych jest denim total-look, czyli dżinsowy look od stóp do głów. Takie rozwiązania zaobserwowaliśmy u wielu znanych na całym świecie fashionistek  – Rihanny, Mirandy Kerr, Rity Ory czy Gwen Stefani. Zabawa dżinsową modą w ich wydaniu jest swobodna i pełna nonszalanckiego wdzięku. Na tym wrażeniu bazujemy tworząc nasze blogowe propozycje.

Poniższe stylizacje to odpowiedź na różnorodność stylów, w których można się poruszać wybierając denim total-look. Dżinsowe zestawienia dają wiele możliwości, bo denimowe może być właściwie wszystko:  szorty, sukienki, spódnice, spodnie w każdym fasonie, od rurek począwszy  na obszernych boyfriendach skończywszy i topy: koszule, bluzki, crop-topy, gorsety, a także wszelkie możliwe dodatki. Wszystko to mieszamy dowolnie i za każdym razem uzyskujemy inny efekt.  My prezentujemy nasze propozycje: buntowniczka z rockowym zacięciem, szykowna elegantka i  dziewczyna z sąsiedztwa.
Która z nich to Ty? ;)

denim total look EGEO (2)

 

denim total look EGEO (1)

 

denim total look EGEO (3)

 

O autorze

    Wpisz odpowiedź