Za tydzień Walentynki. Okazja do zasygnalizowania dyskretnie, że kolega z pracy jest kimś więcej niż tylko osobą, z którą dzielimy przestrzeń biurową, a dla bardziej zaawansowanych – pretekst do spędzenia razem wyjątkowego czasu z drugą połówką. Oprócz planów zagospodarowania czasu w ten jedyny w swoim rodzaju lutowy wieczór: rezerwacji stolika w ulubionej knajpce, wypadu do kina, bądź kameralnej kolacji we dwoje we własnym domu, warto pomyśleć nad związanym z tą okazją podarunkiem. Stylistyka Dnia Zakochanych jest dość specyficzna: serca, anglojęzyczne wyznania miłości, dużo różu i czerwieni. To wszystko jednak jest tyleż kiczowate, co urocze. Szczególnie, gdy zostaje wręczone przez bliską osobę. My pokusiliśmy się o kilka pomysłów na fajne, bezpretensjonalne prezenty walentynkowe. Mamy nadzieję, że trafimy w Wasze gusta.

Czy czytają nas mężczyźni? Oto ściągawka dla Was, Panowie!

Najpierw kilka propozycji, dla tych z Was, którzy obawiają się przesadnie skracać dystans  z osobą obdarowaną. Słowem – niekoniecznie dla narzeczonej czy wieloletniej dziewczyny, ale jak najbardziej dla koleżanki, która zaczyna być kimś więcej…

egeo WALENTYNKI-001

egeo WALENTYNKI1-001

Gdy jednak chcemy podarować coś osobistego i dobrze wiemy, że adresatkę upominku bynajmniej nie skonsternuje widok koronkowych majtek lub samonośnych pończoch, sięgnijmy do propozycji poniżej:

egeo WALENTYNKI2-001

Płyta The Beatles LOVE SONGS, myszka komputerowa-serce czy samonośne stringi?  Mamy nadzieję, że już wiesz! :)

 

Komentarze

O autorze

    Wpisz odpowiedź