medica

Wyroby z kolekcji Medica to propozycja dla kobiet dbających o zdrowie swoich nóg oraz ich elegancki wygląd. To produkty nie tylko szykowne i eleganckie ale przede wszystkim funkcjonalne. Charakteryzują się właściwościami profilaktyczno-medycznymi, przeznaczone są dla Pań dla których zdrowie i komfort są najważniejsze. Propozycja obejmuje:

  •           ► rajstopy medyczne: ciążowe, przeciwżylakowe, profilaktyczne;
  •           ► podkolanówki przeciwżylakowe o stopniowym ucisku.

Oferowane przez nas rajstopy ciążowe charakteryzują się unikalną konstrukcją. Elastyczny, oddychający materiał oraz specjalnie zaprojektowana część majtkowa nie tylko podtrzymują brzuch ciężarnej ale również pozwalają uniknąć nieprzyjemnego ucisku. Rajstopy ciążowe Medica nie posiadają tradycyjnej gumy, zamiast niej zaproponowano regulowany za pomocą guzików pasek, który dostosowuje się do rozmiarów zmieniającej się sylwetki.

Rajstopy i podkolanówki przeciwżylakowe produkowane są z dzianiny o ściegu „plastra miodu”. Posiadają zasadniczo dwa zadania: modelowanie sylwetki oraz wyraźne zmniejszenie widoczności żylaków. Szczególnie polecane są dla osób, które cierpią na problemy zaburzenia krążenia oraz przewlekłą niedrożność żył kończyn dolnych. Stosuje się je również profilaktycznie przy zakrzepicy.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z produktami z kolekcji Medica.